Môj účet

Nové parkovacie senzory Keetec v našej ponuke

Ste zvyknutý u nás často nakupovať reproduktory do auta, tlmenie alebo kvalitnú autokozmetiku, ale už dlhé roky ponúkame aj parkovacie senzory, ktorým sme v máji venovali pozornosť a výrazne rozšírili našu ponuku. V našej ponuke pribudlo niekoľko noviniek parkovacích čidiel od populárnej značky Keetec, väčšinu už máme navyše skladom. Stále totiž existuje veľké množstvo automobilov, ktoré nemajú namontované senzory z výroby a na pohodlné a hlavne bezpečné parkovanie je vhodné si ich nechať dorobiť. Nájdete u nás rôzne typy parkovacích senzorov, samozrejmosťou sú predné alebo zadné alebo oba varianty naraz, ďalej zapustené parkovacie senzory, klasické čidlá alebo čidlá lakované vo farbe - biela, čierna alebo strieborná. Budeme radi, keď na nákup parkovacích čidiel využijete náš obchod. Budete spokojní ako s dodaním, tak s kvalitou parkovacích čidiel.

Ukážka noviniek Keetec parkovacie senzory

Keetec uviedol na trh 2 hlavné varianty parkovacích čidiel, ktoré majú rôzne funkcie a vlastnosti. Prvým modelom je základný modelový rad BS 420. Tento model je možné umiestniť ako do zadného, ​​tak do predného nárazníka.
 • Parkovací asistent Keetec BS 420 - základný, funkčný, jednoduchý a cenovo dostupný parkovací asistent s akustickou signalizáciou a 4 čiernymi matnými senzormi. Toto bude najpredávanejší model, rovnako ako to bolo u jeho predchodcu Keetec BS 400.
 • Parkovací asistent Keetec BS 420 Shiny - rovnaký model ako BS 420, ale čidlá sú lakované do čiernej, lesklej farby.
 • Parkovací asistent Keetec BS 420 W - jedná sa o ten istý model ako základný BS 420, iba čidlá sú vyvedené v bielej farbe.
 • Parkovací asistent Keetec BS 420 S - ide o ten istý model ako základný BS 420, iba čidlá sú vyvedené v striebornej farbe. Koncovka S ako SILVER.
 • Parkovací asistent Keetec BS 420 IB - parkovacie senzory so 16 mm čidlami, ktoré sú ale zapučtené, zároveň s nárazníkom. Oproti BS 420 majú navyše funkciu antihook – automatická identifikácia chybného senzora. IB = čierna, matná čidla.
 • Parkovací asistent Keetec BS 420 IS - parkovacie senzory so 16 mm čidlami, ktoré sú ale zapučtené, zároveň s nárazníkom. Oproti BS 420 majú navyše funkciu antihook – automatická identifikácia chybného senzora. IS = strieborné, matné čidlá.
 • Parkovací asistent Keetec BS 420 IW - parkovacie senzory so 16 mm čidlami, ktoré sú ale zapučtené, zároveň s nárazníkom. Oproti BS 420 majú navyše funkciu antihook – automatická identifikácia chybného senzora. IW = biela , matná čidla.
 • Parkovací asistent Keetec BS 420 OEM - model OEM sa má čo najviac pribižovať originálnym senzorom a opäť má funkciu antihook a čidlá sú čierne.
Drahšie parkovacie senzory, kde okrem akustickej signalizácie nájdete aj malý LCD displej, kde vidíte vzdialenosť od prepážky. Ide o model BS 810, ktorý obsahuje ako predné, tak zadné senzory.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 LCD - parkovací asistent s 8 snímačmi, s jednou riadiacou jednotkou určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla a je doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky. Farba čidiel - čierna.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 LCD S - parkovací asistent s 8 snímačmi, s jednou riadiacou jednotkou určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla a je doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky. Farba čidiel - strieborná.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 LCD W - parkovací asistent s 8 snímačmi, s jednou riadiacou jednotkou určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla a je doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky. Farba čidiel - biela.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 LCD MB - parkovací asistent Keetec s 8 snímačmi as jednou riadiacou jednotkou je určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Je doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky. Riadiaca jednotka umožňuje nastavenie inteligentnej učiacej funkcie, citlivosti v dvoch úrovniach a Antihook (posunutie snímania o 20 cm).
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 LCD IB - parkovací asistent s 8 zápustnými snímačmi čiernej farby 16 mm, s jednou riadiacou jednotkou, určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky. farba čidiel je čierna.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 LCD IW - parkovací asistent s 8 zápustnými snímačmi čiernej farby 16 mm, s jednou riadiacou jednotkou, určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky. farba čidiel je biela.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 LCD IS - parkovací asistent s 8 zápustnými snímačmi čiernej farby 16 mm, s jednou riadiacou jednotkou, určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky. farba čidiel je strieborná.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 - osemsnímačový parkovací asistent s dvoma bzučiakmi s prepínačmi nastavenia hlasitosti a výšky tónu. Systém je určený na inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Nové riadiace jednotky umožňujú nastavenie citlivosti snímačov a taktiež nastavenie oneskorenia vypnutia predných snímačov v dvoch úrovniach. Čierne čidlá.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 S - osemsnímačový parkovací asistent s dvoma bzučiakmi s prepínačmi nastavenia hlasitosti a výšky tónu. Systém je určený na inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Nové riadiace jednotky umožňujú nastavenie citlivosti snímačov a taktiež nastavenie oneskorenia vypnutia predných snímačov v dvoch úrovniach. Strieborné čidlá.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 W - osemsnímačový parkovací asistent s dvoma bzučiakmi s prepínačmi nastavenia hlasitosti a výšky tónu. Systém je určený na inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Nové riadiace jednotky umožňujú nastavenie citlivosti snímačov a taktiež nastavenie oneskorenia vypnutia predných snímačov v dvoch úrovniach. Biele čidlá.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 MB - osemsnímačový parkovací asistent s dvoma bzučiakmi s prepínačmi nastavenia hlasitosti a výšky tónu. Systém je určený na inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Nové riadiace jednotky umožňujú nastavenie citlivosti snímačov a taktiež nastavenie oneskorenia vypnutia predných snímačov v dvoch úrovniach.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 LCD OEM S - parkovací asistent Keetec s 8 snímačmi as jednou riadiacou jednotkou je určený na inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Je doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky. Riadiaca jednotka umožňuje nastavenie inteligentnej učiacej funkcie, citlivosti v dvoch úrovniach a Antihook (posunutie snímania o 20 cm). Prevedenie parkovacích čidiel - strieborné.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 LCD OEM - parkovací asistent Keetec s 8 snímačmi as jednou riadiacou jednotkou je určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Je doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky. Riadiaca jednotka umožňuje nastavenie inteligentnej učiacej funkcie, citlivosti v dvoch úrovniach a Antihook (posunutie snímania o 20 cm). Prevedenie parkovacích čidiel - čierne.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 IW - osemsnímačový parkovací asistent so zápustnými snímačmi 16 mm, dvoma bzučiakmi s prepínačmi nastavenia hlasitosti a výšky tónu. Systém je určený na inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Nové riadiace jednotky umožňujú nastavenie citlivosti snímačov a taktiež nastavenie oneskorenia vypnutia predných snímačov v dvoch úrovniach. Prevedenie parkovacích čidiel - biele.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 IS - osemsnímačový parkovací asistent so zápustnými snímačmi 16 mm, dvoma bzučiakmi s prepínačmi nastavenia hlasitosti a výšky tónu. Systém je určený na inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Nové riadiace jednotky umožňujú nastavenie citlivosti snímačov a taktiež nastavenie oneskorenia vypnutia predných snímačov v dvoch úrovniach. Prevedenie parkovacích čidiel - strieborné.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 IB - osemsnímačový parkovací asistent so zápustnými snímačmi 16 mm, dvoma bzučiakmi s prepínačmi nastavenia hlasitosti a výšky tónu. Systém je určený na inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Nové riadiace jednotky umožňujú nastavenie citlivosti snímačov a taktiež nastavenie oneskorenia vypnutia predných snímačov v dvoch úrovniach. Prevedenie parkovacích čidiel - čierne.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 OEM S - osemsnímačový parkovací asistent so zápustnými snímačmi 16 mm, dvoma bzučiakmi s prepínačmi nastavenia hlasitosti a výšky tónu. Systém je určený na inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Nové riadiace jednotky umožňujú nastavenie citlivosti snímačov a taktiež nastavenie oneskorenia vypnutia predných snímačov v dvoch úrovniach.
 • Parkovací asistent Keetec BS 810 OEM - osemsnímačový parkovací asistent so zápustnými snímačmi 16 mm, dvoma bzučiakmi s prepínačmi nastavenia hlasitosti a výšky tónu. Systém je určený na inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Nové riadiace jednotky umožňujú nastavenie citlivosti snímačov a taktiež nastavenie oneskorenia vypnutia predných snímačov v dvoch úrovniach.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírovanie fotografií alebo textu je zakázané! Všetky práva vyhradené.

Súvisiace produkty

Keetec BS 420Parkovací asistent Keetec BS 420-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent so 4 snímačmi čiernej farby a akustickou signalizáciou64,73 EUR71,92 EUR SkladomKeetec BS 420 IBParkovací asistent Keetec BS 420 IB-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent so 4 zápustnými snímačmi 16mm a akustickou signalizáciou, určený pre inštaláciu do zadného alebo predného nárazníka73,98 EUR82,20 EUR SkladomKeetec BS 420 ISParkovací asistent Keetec BS 420 IS-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent so 4 zapustenými snímačmi 16mm striebornej farby a akustickou signalizáciou, určený pre inštaláciu do zadného alebo predného nárazníka73,98 EUR82,20 EUR SkladomKeetec BS 420 IWParkovací asistent Keetec BS 420 IW-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent so 4 zapustenými snímačmi 16mm bielej farby a akustickou signalizáciou, určený pre inštaláciu do zadného alebo predného nárazníka73,98 EUR82,20 EUR SkladomKeetec BS 420 OEMParkovací asistent Keetec BS 420 OEM-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent so 4 nastaviteľnými zapustenými senzormi 16mm a akustickou signalizáciou, určený pre inštaláciu do zadného alebo predného nárazníka vozidla76,30 EUR84,78 EUR SkladomKeetec BS 420 SParkovací asistent Keetec BS 420 S-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent so 4 snímačmi striebornej farby a akustickou signalizáciou64,73 EUR71,92 EUR SkladomKeetec BS 420 ShinyParkovací asistent Keetec BS 420 Shiny-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent so 4 lesklými snímačmi čiernej farby a akustickou signalizáciou64,73 EUR71,92 EUR SkladomKeetec BS 420 WParkovací asistent Keetec BS 420 W-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent so 4 snímačmi bielej farby a akustickou signalizáciou64,73 EUR71,92 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKeetec BS 810 Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810-10 %AktualizovanéRýchly náhľad8 snímačový parkovací asistent s novýmmi radiacimi jednotkami, obshuje dva bzučáky s nastavením hlasitosi a výšky tónu. Určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla122,51 EUR136,12 EUR SkladomKeetec BS 810 IB Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 IB-10 %NovinkaRýchly náhľad8-snímačový parkovací asistent, ktorý obsahuje zápustné snímače čiernej farby 16mm, dva bzučiaky s nastavením hlasitosti a výšky tónu132,90 EUR147,67 EUR SkladomKeetec BS 810 IS Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 IS-10 %NovinkaRýchly náhľad8-snímačový parkovací asistent, ktorý obsahuje zápustné snímače striebornej farby 16mm, dva bzučiaky s nastavením hlasitosti a výšky tónu132,90 EUR147,67 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKeetec BS 810 IW Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 IW-10 %NovinkaRýchly náhľad8-snímačový parkovací asistent, ktorý obsahuje zápustné snímače bielej farby 16mm, dva bzučiaky s nastavením hlasitosti a výšky tónu132,90 EUR147,67 EUR SkladomKeetec BS 810 LCD Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 LCD-10 %AktualizovanéRýchly náhľadparkovací asistent s 8 snímačmi, s jednou riadiacou jednotkou na inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla a je vybavená LCD displejom s číselným zobrazením na pohodlnú vizuálnu indikáciu vzdialenosti od prekážky110,24 EUR122,49 EUR SkladomKeetec BS 810 LCD IB Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 LCD IB-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent s 8 zápustnými snímačmi čiernej farby 16mm, s jednou riadiacou jednotkou, určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky120,02 EUR133,35 EUR SkladomKeetec BS 810 LCD IS Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 LCD IS-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent s 8 zápustnými snímačmi striebornej farby 16mm, s jednou riadiacou jednotkou, určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky120,02 EUR133,35 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKeetec BS 810 LCD IW Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 LCD IW-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent s 8 zápustnými snímačmi bielej farby 16mm, s jednou riadiacou jednotkou, určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky120,02 EUR133,35 EUR SkladomKeetec BS 810 LCD MB Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 LCD MB-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent s 8 snímačmi, s jednou riadiacou jednotkou určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla a je doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky110,24 EUR122,49 EUR SkladomKeetec BS 810 LCD OEM Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 LCD OEM-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent s 8 nastaviteľnými snímačmi čiernej farby 16mm, s jednou riadiacou jednotkou, určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky124,46 EUR138,29 EUR SkladomKeetec BS 810 LCD OEM S Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 LCD OEM S-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent s 8 nastaviteľnými snímačmi striebornej farby 16mm, s jednou riadiacou jednotkou, určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky124,46 EUR138,29 EUR SkladomKeetec BS 810 LCD S Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 LCD S-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent s 8 zápustnými snímačmi striebornej farby 16mm, s jednou riadiacou jednotkou, určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky110,24 EUR122,49 EUR SkladomKeetec BS 810 LCD W Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 LCD W-10 %NovinkaRýchly náhľadparkovací asistent s 8 bielymi snímačmi, s jednou riadiacou jednotkou určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla a je doplnený o LCD displej s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky110,24 EUR122,49 EUR SkladomKeetec BS 810 MB Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 MB-10 %NovinkaRýchly náhľad8-snímačový parkovací asistent s novými riadiacimi jednotkami, obsahuje dva bzučiaky s nastavením hlasitosti a výšky tónu122,51 EUR136,12 EUR SkladomKeetec BS 810 OEM Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 OEM-10 %NovinkaRýchly náhľad8-snímačový parkovací asistent KEETEC, obsahuje nastaviteľné zápustné snímače 16mm čiernej farby, dva bzučiaky s nastavením hlasitosti a výšky tónu138,67 EUR154,08 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKeetec BS 810 OEM S Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 OEM S-10 %NovinkaRýchly náhľad8-snímačový parkovací asistent KEETEC, obsahuje nastaviteľné zápustné snímače 16mm striebornej farby, dva bzučiaky s nastavením hlasitosti a výšky tónu138,67 EUR154,08 EUR SkladomKeetec BS 810 S Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 S-10 %NovinkaRýchly náhľad8-snímačový parkovací asistent s novými riadiacimi jednotkami, ktorý obsahuje snímače striebornej farby, dva bzučiaky s nastavením hlasitosti a výšky tónu122,51 EUR136,12 EUR SkladomKeetec BS 810 W Doprava zadarmoParkovací asistent Keetec BS 810 W-10 %NovinkaRýchly náhľadsnímačový parkovací asistent s novými riadiacimi jednotkami, ktorý obsahuje snímače bielej farby, dva bzučiaky s nastavením hlasitosti a výšky tónu122,51 EUR136,12 EUR Skladom