Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Zenec ZE-DVBT60HD

DVB-T Tuner pre Zenec E-> GO
Viac o produkte
Predaj skončil
Vyberte si, prosím, podobný tovar z rovnakej kategórie
Ostatné
Zenec ZE-DVBT60HD
Predaj skončil

DVBT prijímač ZENEC ZE-DVBT60HD  je nový 2-kanálový diverzitný DVB-T Tuner určený pre náročnejšieho užívateľa. Tento špičkový TV tuner je špeciálne určený pre vozidlá vybavené špecifickými navigačnými systémami ZENEC radu E>GO. Je kompatibilný s dotykovým ovládaním E>GO naviceiverov a moni-/naviceiverov ZENEC (ZE-MC296, ZE-NC526 a ZE-NC620D). Prijímač je tiež kompatibilný s MPEG4. Prístroj je tiež ale vybavený aj samostatným IR senzorom diaľkového ovládania pre prípad, že ho budete chcieť pripojiť k moni/naviceiverom, ktoré nemajú kompatibilné dotykové ovládanie (za predpokladu, že majú zodpovedajúce vstupy).

Po celej Európe sa postupne stávajú štandardom kódované MPEG-4 HDTV programy. DVB-T prijímač ZENEC ZE-DVBT60HD umožňuje tieto programy prijímať po celej Európe. Mnohé z nových programov sú zakódované. Preto je prístroj vybavený CI slotom s podporou CAM modulov a čipových kariet všetkých štandardných kódovacích systémov.

Viacjazyčné OSD menu, užívateľské rozhranie GUI (Graphic User Interface) a logicky štruktúrované menu robia ZE-DVBT60HD intuitívnym a ľahko ovládateľným prístrojom. Vo výbave prijímača samozrejme nechýba teletext, elektronický programový sprievodca (EPG), pre pohodlné sledovanie kanálov funkcie AFS (automatické prepínanie frekvencie), možnosť záznamu televízneho programu (na pripojené USB), HDMI a vysoký počet predvolieb pre uložené stanice: 250 TV a 150 rozhlasových staníc.

Katalógové číslo:ZE-DVBT60HD
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.