Môj účet

Sada autokozmetiky na čistenie exteriéru vozidla Stjärnagloss More Four Kit 4 x 500 ml

sada autokozmetiky na čistenie všetkých častí vozidla, 4 x 500 ml
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Sada autokozmetiky na čistenie exteriéru vozidla Stjärnagloss More Four Kit 4 x 500 ml
-19 %
Posledné kusy

Sada autokozmetiky na čistenie exteriéru vozidla Stjärnagloss More Four Kit 4 x 500 ml

Chcete niekomu urobiť radosť kvalitnou autokozmetikou, alebo chcete len vyskúšať najpredávanejšie prípravky Stjärnagloss? Tento set je priamo určený pre vás!

Sada autokozmetiky na čistenie exteriéru vozidla Stjärnagloss More Four Kit 4 x 500 ml obsahuje:

  • Čistič kolies Stjärnagloss Hjul (500 ml) - Stjärnagloss Hjul nie je len tak obyčajný odstraňovač vzdušnej hrdze. Jeho zloženie obsahuje čističe na odstránenie akejkoľvek špiny, dokonca aj častice asfaltu a téru. Jedným prípravkom teda dokážete kolesá kompletne vyčistiť a dekontaminovať. Prípravok je pH neutrálny, je možné ho teda bez problémov použiť na ošetrené kolesá. Stjärnagloss Hjul je možné použiť aj na karoseriu. U karosérii odporúčame nechať pôsobiť len krátku dobu a potom prípravok z karosérie dôkladne spláchnuť tlakom vody.

  • Prípravok na pneumatiky a plasty Stjärnagloss Gummi (500 ml) - Stjärnagloss Gummi je univerzálny prípravok na ošetrenie pneumatík, všetkých exteriérových plastov a gumy. Pneumatiky aj plasty stmaví, dodá im lesk a prirodzený nemastný povrch. Vhodné na hladké, štruktúrované, staré aj nové plasty.

  • Čistič na okná Stjärnagloss Glas (500 ml) - špičkový čistiaci prípravok na sklo je vhodný na čistenie okien automobilov aj LCD monitorov. Nezanecháva vôbec žiadne šmuhy, môžete ho použiť ako na vnútorné, tak vonkajšie sklo. Výsledkom bude dokonale čisté okno a perfektný výhľad z vozidla.

  • Odstraňovač asfaltu a hmyzu Stjärnagloss Tjära (500 ml) - vysoko účinný a šetrný odstraňovač asfaltu a hmyzu. Stjärnagloss Tjära odstráni rýchlo a efektívne tér, asfalt, zvyšky hmyzu aj lepidiel. Stačí ho nastriekať na povrch, nechať chvíľu pôsobiť a zotrieť. Obsahuje prírodný pomarančový olej, vďaka ktorému je šetrný k laku vášho auta. Navyše naozaj úžasne vonia!
Katalógové číslo:STJ-MFK-4X500
ZnačkaStjarnagloss
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
80 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.