Môj účet

RUPES BigFoot LHR 21ES - strojová orbitálna leštička s výkmitom 21 mm

strojová orbitálna leštička s výkmitom 21 mm
Viac o produkte
Predaj skončil
Vyberte si, prosím, podobný tovar z rovnakej kategórie
Leštičky
RUPES BigFoot LHR 21ES - strojová orbitálna leštička s výkmitom 21 mm
Predaj skončil

RUPES BigFoot LHR 21ES - strojová orbitálna leštička s výkmitom 21 mm

Leštička RUPES LHR 21ES vykonáva tzv. „orbitálny“ pohyb, ktorý je výrazne šetrnejší ako klasický rotačný a umožňuje dosiahnutie lepšieho výsledného vzhľadu (tzv. „finiša“) laku. Jej použitie je veľmi jednoduché a efektívne. Leštička umožňuje nastavenie rýchlosti v 6 krokoch pre bezproblémovú prácu v každej situácii. Je vhodná na leštenie všetkých typov lakovaných a glazovaných povrchov na automobiloch, lodiach, karavanoch, lietadlách aj motocykloch. Väčší výkmit zaisťuje rýchlejšiu prácu bez straty efektivity najmä na veľkých plochách a dieloch, napr. dodávok, autobusov, obytných vozidiel, lodí a lietadiel. Naopak nie je vhodný na leštenie kontúr a ťažšie dostupných miest. Na tieto účely odporúčame použiť leštičku s menším výkmitom, napr. MT310 Meguiar's DA Polisher s 3" unášačom (20427).

Výhody orbitálnych / DA leštičiek oproti rotačným leštičkám:

 • Bezpečnosť a šetrnosť - orbitálna / DA leštička nevytvára toľko tepla ako rotačná leštička a nehrozí tak nenávratné poškodenie laku vplyvom vysokej teploty (tzv. "prepálenie laku") či jeho prebrúsenie.
 • Žiadne hologramy - orbitálny / DA pohyb nevytvára hologramy, ktoré bývajú sprievodným efektom pri práci s rotačnou leštičkou. Hologramy je následne potrebné odstrániť v rámci ďalších krokov leštenia a môže ísť aj o časovo a technicky náročné úkony v ceste za perfektným vzhľadom laku. Taká oprava môže aj profesionálovi zabrať niekoľko hodín.
 • Jednoduchosť - prácu s orbitálnou / DA leštičkou si po vysvetlení základných pracovných postupov osvojíte doslova za pár minút, s rotačnou leštičkou je odporúčané absolvovať profesionálne školenia a následne nazbierať minimálne niekoľkomesačné skúsenosti, než sa pustíte do renovácie laku automobilu.
 • Dokonalý finiš - menšia "agresivita" orbitálnych / DA leštičiek prispieva k dosiahnutiu hladšieho a lepšieho finálneho výsledku a vyššieho lesku pri výrazne menšom nebezpečenstve dodatočného poškodenia laku.
 • Meguiar's DA Microfiber Correction System - firma Meguiar's vyvinula tento revolučný systém pre renováciu, leštenie a voskovanie laku, ktorý postupne začína nahrádzať tradičné metódy strojových renovácií laku a je určený výhradne pre bezpečné a šetrné použitie s orbitálnou / DA leštičkou pri zachovaní 100% efektivity.
 • Moderné detailingové postupy - orbitálne / DA leštičky sú budúcnosťou detailingu a otvárajú amatérom, príležitostným užívateľom aj ostrieľaným profesionálom široké a doposiaľ nepoznané možnosti pri starostlivosti o lak.

Technické parametre:

 • Priemer unášača: 6" / 150 mm.
 • Výkmit: 21 mm.
 • Výkon: 500 W.
 • Otáčky ("orbity"): 2000 - 4200 OPM.
 • Hmotnosť: 2,6 kg.
Katalógové číslo:LHR21ES_STD
ZnačkaRupes
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
90 %
2 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.