Môj účet

RUPES BigFoot LHR 21 MarkII - inovovaná strojná orbitálna leštička s výkmitom 21 mm

inovovaná strojná orbitálna leštička s výkmitom 21 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
RUPES BigFoot LHR 21 MarkII - inovovaná strojná orbitálna leštička s výkmitom 21 mm
-28 %
Posledné kusy

RUPES BigFoot LHR 21 MarkII - strojová orbitálna leštička

Špičková orbitálna leštička Rupes BigFoot LHR 15 MarkII je inovovaným profesionálnym nástrojom pre strojnú renováciu laku nielen v detailingovom štúdiu. Jej vysokú výkonnosť zabezpečuje 21 mm výkmit, vďaka ktorému je účinným nástrojom pri odstraňovaní defektov laku, napr. škrabancov, škvŕn, oxidácie a pod. Zároveň však vyniká šetrnosťou typickou pre orbitálne leštičky, pretože nevytvára hologramy, a dosiahnutie perfektného finišu je tak veľmi jednoduchou záležitosťou. Oproti predchádzajúcej verzii LHR 15ES je MarkII vybavená kvalitnejšou elektronikou, ktorá poskytuje väčšiu leštiacu silu a efektivitu, navyše je optimálne vyvážená a pri práci menej vibruje, čo zaisťuje hladší chod. Celková efektívnosť je tak oproti verzii LHR 15ES až o 30% vyššia. Jej použitie je natoľko efektívne, že sa vyrovná špičkovým rotačným leštičkám. Leštička Rupes LHR 15 MarkII koná tzv. "orbitálny" pohyb, ktorý je výrazne šetrnejší než klasické rotačné, a umožňuje dosiahnutie lepšieho výsledného vzhľadu (tzv. "finiša") laku. Jej použitie je veľmi jednoduché a efektívne. Leštička umožňuje nastavenie rýchlosti v 6 krokoch pre bezproblémovú prácu v každej situácii. Je vhodná pre leštenie všetkých typov lakovaných a glazovaných povrchov na automobiloch, lodiach, karavanoch, lietadlách i motocykloch. Väčší výkmit zaisťuje rýchlejšiu prácu bez straty efektivity najmä na veľkých plochách a dielach napr. dodávok, autobusov, obytných vozidiel, lodí a lietadiel. Naopak nie je vhodný pre leštenie kontúr a ťažšie dostupných miest. Pre tieto účely odporúčame použiť leštičku s menším výkmitom, napr. MT310 Meguiar 's DA Polisher s 3" unášačom (DBP3). Všetky strojné orbitálne leštičky v našej ponuke sú určené pre použitie ako v domácich podmienkach v rukách začiatočníkov, tak pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov v profesionálnych detailingových centrách, ručných umyvárkach aj lakovniach!

Výhody orbitálnych / DA leštičiek oproti rotačným leštičkám:

  • Bezpečnosť a šetrnosť - orbitálna / DA leštička nevytvára toľko tepla ako rotačná leštička a nehrozí tak nenávratné poškodenie laku vplyvom vysokej teploty (tzv. "prepálenie laku") či jeho prebrúsenie.
  • Žiadne hologramy - orbitálny / DA pohyb nevytvára hologramy, ktoré bývajú sprievodným efektom pri práci s rotačnou leštičkou. Hologramy je následne potrebné odstrániť v rámci ďalších krokov leštenia a môže sa jednať aj o časovo a technicky náročné úkony v ceste za perfektným vzhľadom laku. Takáto oprava môže aj profesionálovi zabrať niekoľko hodín.
  • Jednoduchosť - prácu s orbitálnou / DA leštičkou si po vysvetlení základných pracovných postupov osvojíte doslova za pár minút, s rotačnou leštičkou je odporúčané absolvovať profesionálne školenie a následne nazbierať minimálne niekoľkomesačné skúsenosti, než sa pustíte do renovácie laku automobilu.
  • Dokonalý finiš - menšia "agresivita" orbitálnych / DA leštičiek prispieva k dosiahnutiu hladšieho a lepšieho finálneho výsledku a vyššieho lesku pri výrazne menšom nebezpečenstve dodatočného poškodenia laku.
  • Moderné detailingové postupy - orbitálne / DA leštičky sú budúcnosťou detailingu a otvárajú amatérom, príležitostným používateľom aj ostrieľaným profesionálom široké, doteraz nepoznané možnosti pri starostlivosti o lak.

Technické parametre:

  • Priemer unášača: 6"/ 150 mm
  • Výkmit: 21 mm
  • Výkon: 500 W
  • Otáčky ("orbity"): 2 500 - 4 700 OPM
  • Hmotnosť: 2,25 kg
Katalógové číslo:LHR21II STD
ZnačkaRupes
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.