Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 100 €

RUPES BigFoot LHR 12E - výstavný kus

strojná orbitálna leštička s výkmitom 12 mm, sada s taškou a zásterou
Viac o produkte
Predaj skončil
Vyberte si, prosím, podobný tovar z rovnakej kategórie
Autokozmetika
RUPES BigFoot LHR 12E - výstavný kus
Predaj skončil

RUPES BigFoot LHR 12E - výstavný kus (nepoužitý, bol len vystavený), iba leštička s taškou a zásterou

Špičková orbitálna leštička Rupes BigFoot LHR 12E Duetto je ideálnym profesionálnym, kompaktným nástrojom pre strojnú renováciu laku, vrátane jeho brúsenia, nielen v detailingovom štúdiu. Jej vysokú výkonnosť zabezpečuje 12 mm výkmit, vďaka ktorému je účinným nástrojom pri odstraňovaní defektov laku, a to škrabancov, škvŕn, oxidácie, zalakovaných prachových častíc a pod., pomocou strojného brúsenia a leštenia. Zároveň však vyniká šetrnosťou typickou pre orbitálne leštičky, pretože nevytvára hologramy, a dosiahnutie perfektného finišu je tak veľmi jednoduchou záležitosťou. Kompletná sada navyše obsahuje tašku na leštičku a rad potrebného príslušenstva. Leštička Rupes BigFoot LHR 12E Duetto koná tzv. "orbitálny" pohyb, ktorý je výrazne šetrnejší než klasické rotačné a umožňuje dosiahnutie lepšieho výsledného vzhľadu (tzv. "finiša") laku. Jej použitie je veľmi jednoduché a efektívne. Leštička umožňuje nastavenie rýchlosti pre bezproblémovú prácu v každej situácii. Je vhodná pre leštenie všetkých typov lakovaných a glazovaných povrchov na automobiloch, lodiach, karavanoch, lietadlách i motocykloch. Všetky strojné orbitálne leštičky v našej ponuke sú určené pre použitie ako v domácich podmienkach v rukách začiatočníkov, tak aj pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov v profesionálnych detailingových centrách, ručných umyvárkach i lakovniach.

Výhody orbitálnych / DA leštičiek oproti rotačným leštičkám:

 • Bezpečnosť a šetrnosť - orbitálna / DA leštička nevytvára toľko tepla ako rotačná leštička a nehrozí tak nenávratné poškodenie laku vplyvom vysokej teploty (tzv. "prepálenie laku") či jeho prebrúsenie.
 • Žiadne hologramy - orbitálny / DA pohyb nevytvára hologramy, ktoré bývajú sprievodným efektom pri práci s rotačnou leštičkou. Hologramy je následne potrebné odstrániť v rámci ďalších krokov leštenia a môže sa jednať aj o časovo a technicky náročné úkony v ceste za perfektným vzhľadom laku. Takáto oprava môže aj profesionálovi zabrať niekoľko hodín.
 • Jednoduchosť - prácu s orbitálnou / DA leštičkou si po vysvetlení základných pracovných postupov osvojíte doslova za pár minút, s rotačnou leštičkou je odporúčané absolvovať profesionálne školenie a následne nazbierať minimálne niekoľkomesačné skúsenosti, než sa pustíte do renovácie laku automobilu.
 • Dokonalý finiš - menšia "agresivita" orbitálnych / DA leštičiek prispieva k dosiahnutiu hladšieho a lepšieho finálneho výsledku a vyššieho lesku pri výrazne menšom nebezpečenstve dodatočného poškodenia laku.
 • Moderné detailingové postupy - orbitálne / DA leštičky sú budúcnosťou detailingu a otvárajú amatérom, príležitostným používateľom aj ostrieľaným profesionálom široké, doteraz nepoznané možnosti pri starostlivosti o lak.

Sada obsahuje:

 • Orbitálna leštička Rupes LHR12E
 • Taška Rupes BIGFOOT
 • Penová podložka
 • Detailingová zástera Rupes BIGFOOT

Technické parametre:

 • Priemer unášača: 5"/ 125 mm
 • Výkmit: 12 mm
 • Výkon: 400 W
 • Otáčky ("orbity"): 4 000 - 5 500 OPM
 • Hmotnosť: 2,6 kg
Katalógové číslo:LHR12E - BAZAR
ZnačkaRupes
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.