Môj účet

Leštička RUPES BigFoot LHR 15ES

strojná orbitálna leštička s výkmitom 15 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Leštička RUPES BigFoot LHR 15ES
-10 %

RUPES BigFoot LHR 15ES - strojové orbitálne leštička

Leštička RUPES LHR 15ES koná tzv. "Orbitálne" pohyb, ktorý je výrazne šetrnejší než klasický rotačné, a umožňuje dosiahnutie lepšieho výsledného vzhľadu (tzv. "Finiša") laku. Jej použitie je veľmi jednoduché a efektívne. Leštička umožňuje nastavenie rýchlosti v 6 krokoch pre bezproblémovú prácu v každej situácii. Je vhodná pre leštenie všetkých typov lakovaných a glazovaných povrchov na automobiloch, lodiach, karavanoch, lietadlách i motocykloch. Väčšia Výkmit zaisťuje rýchlejšiu prácu bez straty efektivity najmä na veľkých plochách a dielach napr. Dodávok, autobusov, obytných vozidiel, lodí a lietadiel. Naopak nie je vhodný pre leštenie kontúr a ťažšie dostupných miest. Pre tieto účely odporúčame použiť leštičku s menším Výkmit, napr. MT310 Meguiar 's DA Polisher s 3 "unášačom (DBP3).

Výhody orbitálnych / DA leštičiek oproti rotačným leštičkám

 • Bezpečnosť a šetrnosť - orbitálne / DA leštička nevytvára toľko tepla ako rotačné leštička a nehrozí tak nenávratné poškodenie laku vplyvom vysokej teploty (tzv. "Prepálenie laku") či jeho prebrúseniu.
 • Žiadne hologramy - orbitálny / DA pohyb nevytvára hologramy, ktoré bývajú sprievodným efektom pri práci s rotačnou leštičkou. Hologramy je následne potrebné odstrániť v rámci ďalších krokov leštenie a môže sa jednať aj o časovo a technicky náročné úkony v ceste za perfektným vzhľadom laku. Takáto oprava môže aj profesionálovi zabrať niekoľko hodín.
 • Jednoduchosť - prácu s orbitálnou / DA leštičkou si po vysvetlenie základných pracovných postupov osvojíte doslova za pár minút, s rotačnou leštičkou je odporúčané absolvovať profesionálny školenie a následne nazbierať minimálne niekoľkomesačné skúsenosti, než sa pustíte do renovácie laku automobilu.
 • Dokonalý finiš - menší "agresivita" orbitálnych / DA leštičiek prispieva k dosiahnutiu hladšieho a lepšieho finálneho výsledku a vyššieho lesku pri výrazne menšom nebezpečenstve dodatočného poškodenia laku.
 • Meguiar 's DA Microfiber Correction System - firma Meguiar' s vyvinula tento revolučný systém pre renováciu, leštenie a voskovanie laku, ktorý postupne začína nahrádzať tradičné metódy strojných renováciou laku a je určený výhradne pre bezpečné a šetrné používanie s orbitálnou / DA leštičkou pri zachovaní 100% efektivity.
 • Moderné detailingové postupy - orbitálne / DA leštičky sú budúcnosťou Detailing a otvárajú amatérom, príležitostným používateľom aj ostrieľaným profesionálom široké, doteraz nepoznané možnosti pri starostlivosti o lak.

Technické parametre

 • Priemer unášača: 5"/ 125 mm.
 • Výkmit: 15 mm.
 • Výkon: 500 W.
 • Otáčky ( "orbity"): 2000 - 5000 OPM.
 • Hmotnosť: 2,6 kg.
Katalógové číslo:LHR15ES STD
ZnačkaRupes
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
3 zákazníci hodnotili
Peter Gál
22. 4. 2020

Super leštička.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.