Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Hybridné keramický booster Meguiars PRO Hybrid Ceramic Bead Booster (3,79 l)

tekutý, profesionálne, hybridný keramický booster
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Hybridné keramický booster Meguiars PRO Hybrid Ceramic Bead Booster (3,79 l)
-10 %
Novinka

Hybridné keramický booster Meguiars PRO Hybrid Ceramic Bead Booster (3,79 l)

Extrémne univerzálny, profesionálny produkt pre ochranu laku na báze hybridný "keramiky" SiO2 - to je Meguiars PRO Hybrid Ceramic Bead Booster! Funguje ako posilnenie a dovyživení keramické ochrany laku, samostatný sealant v rozprašovači, vylepšený Detailer, sušiace Detailer aj lubrikant pre prácu s Clayom! Jeho primárnou funkciou však je posilňovať a predlžovať trvanlivosť keramické ochrany laku M788 Meguiars Deep Crystal Ceramic Paint Coating, ktoré dodáva stálu maximálnu hladkosť, trvanlivosť ochrany a odpudzovanie vody. Využiť ho však môžete radom ďalších spôsobov:
 • Sealant: M799 je skvelý sealant v rozprašovači i dovyživující a posilňujúci prípravok pre keramické ochrany laku. Nastriekajte 2x - 4x na čistú a suchú mikrovláknovou utierku, aplikujte na lak a druhou stranou utierky rozleštite dočista a sucha.
 • Vylepšený Detailer: Pre odstránenie prachu, odtlačkov prstov a ďalších ľahkých nečistôt pridajte ku 3 dielom M799 ešte 1 diel vody (1: 3), aby ste spolu s ľahkým očistením laku dodali stále skvelú ochranu. Ak sa objavia šmuhy, nastriekajte pred finálnym zotretím produkt priamo na mikrovláknovou utierku.
 • Lubrikant pre clay: Po zriedení 1 : 3 (1 diel vody : 3 diely M799) sa z neho stane veľmi klzký lubrikant vhodný pre naše profesionálne Claye (C2000 & C2100) a syntetický clay. Nastriekajte dostatočné množstvo produktu na povrch laku aj priamo na clay. Pridávajte produkt podľa potreby a stierajte z laku skôr, než stačí zaschnúť.
 • Sušiaca Detailer: Pre maximálnu klzkosť, zrieďte 1 : 3 (1 diel vody : 3 diely M799). Nastriekajte priamo na mokrú karosériu a usušte pomocou mikrovláknového sušiaceho uteráka. Nepoužívajte priamo na sklo, mohli by sa objaviť šmuhy.

Kľúčové vlastnosti Meguiars PRO Hybrid Ceramic Bead Booster

 • Sofistikované, hybridný keramické zloženie využíva výhody a jednoduchosť aplikácie bežných voskov, a pritom posúva ochranu a odpudzovanie vody a nečistôt na úplne novú úroveň.
 • Posilnenie lesku a ochrany: Posilňuje lesk, hĺbku, hladkosť a hydrofobitou povrchu!
 • Široké možnosti použitia: Univerzálny zloženie, ktoré možno riediť, funguje ako sealant, Detailer aj lubrikant pod clay.
 • Odolní ochrana: Odolná, extrémne hydrofóbna ochrana na laku, ochranných fóliách aj keramických ochranách!
 • Jednoduché použitie: Jednoducho len nastriekajte a zotrite! Navyše ho môžete aplikovať aj na priamom slnku.
 • Žiadne biele stopy: Nezanecháva žiadne biele stopy na plastových a gumových lištách a tesneniach!
Pre umývanie odporúčame používať šampóny bez voskových prímesí. Pri umývaní autošampónom s obsahom vosku môžete hybridnú keramický booster na aute dočasne prekryť voskom obsiahnutým v šampónu. Tieto prímesi majú nižšiu hydrofobitou, a tak prekrytie hybridného keramického boosteri týmito prímesami môže viesť k dočasnému zníženiu hydrofobity. Po čase, keď voskové prímesi dodanej autošampónom opäť vyprchajú, je znovu odhalený hybridný keramický booster, ktorý má vyššiu hydrofobitou, a tento efekt sa opäť maximalizuje. Kvalitu ani vlastnosti hybridnej keramické ochrany tento jav však nijako neznižuje. Ak sa chcete dočasnému zníženiu hydrofobity vplyvom prekrytie hybridného keramického boosteri bežnými vosky vyhnúť, doporučujeme používať pre umývanie autošampon bez voskových prímesí, napríklad Gold Class Shampoo & Conditioner alebo profesionálne Shampoo Plus. Tieto šampóny neobsahujú prímesi, ktoré by dočasne prekryli hybridný keramický booster, a zachovajú tak jeho hydrofobitou trvalo na maximálnej úrovni.

Postup aplikácie Meguiars PRO Hybrid Ceramic Bead Booster

 • Dobre premiešajte.
 • Ak používate M799 ako sealant, aplikujte ho na mikrovláknovou utierku a nie priamo na lak.
 • Pri použití ako vylepšený Detailer, sušiace Detailer alebo lubrikant pod clay, aplikujte ho priamo na lak.
 • Maximálneho vyzretie ochrany sa dosiahne po 24 hodinách. Počas tejto doby odporúčame nevystavovať ošetrené povrchy vode (napr. Umývanie či dážď).
 • Pozn .: Ak sa ihneď po aplikácii objavia ľahké šmuhy alebo hmla, nemajte obavy a ponechajte produkt priľnúť k laku alebo predchádzajúcim ochranám laku a posilniť lesk a ochranu po dobu približne 15 minút.

Tipy pre použitie Meguiars PRO Hybrid Ceramic Bead Booster

 • Vhodný na: lak, plasty, svetlá, gumové lišty, kovové časti a všetky ostatné exteriérové ​​povrchy s výnimkou skiel. Ak si chcete dopriať efekt "tekutých stieračov", odporúčame aplikovať G8504 Meguiars Perfect Clarity Glass Sealant.
 • Pre umývanie odporúčame používať šampóny bez voskových prímesí, aby ste si udržali maximálnu hydrofobitou.
 • Keramický booster možno kombinovať s vaším obľúbeným voskom!
 • Povrch laku by mal byť čistý a suchý. Ak je potrebné, dekontaminujte povrch laku pomocou Meguiars Claye - docielite tým povrchu laku hladkého ako sklo, na ktorom bude dlhšie držať ochranná vrstva.
 • Ak je to potrebné, odstráňte defekty laku (škrabance, škvrny, oxidáciu a pod.) A dosiahnite maximálneho lesku pomocou niektorej z našich účinných a šetrných lešteniek Meguiars.
 • Používajte len veľmi malé množstvo - čím väčšia vrstva boosteri, tým zložitejšie stieranie a rýchlejší spotreba. Väčšie množstvo nezvýši ochranu!
Katalógové číslo:M79901
ZnačkaMeguiars
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.