Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Dodo Juice Red Mist Spray Sealant 500ml

sealant alebo detailer?, 500 ml
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Dodo Juice Red Mist Spray Sealant 500ml
-50 %
Akcia
Vôbec prvý Detailer od Dodo Juice je, prakticky vzaté, spray sealant. To znamená, že poskytuje omnoho vyššiu mieru lesku, beadingu (schopnosť tvoriť na laku typické kvapôčky) a ochrany než štandartný detailer založený na vodnej báze.
Použite ho ako náhradu za vosk, ak nemáte čas voskovať svoje vozidlo (stačí naniesť a zotrieť, nie je potrebné čakať na zavädnutie), alebo ho aplikujte na už navoskovaný lak. Pôsobí skvele na akomkoľvek zavädnutom sealante alebo vosku, dodáva "mokrý" efekt, zvyšuje hladkosť povrchu a posilňuje celkovú výdrž.

Red Mist Tropical je pomalšie schnúce verzia Red Mist . Obsahuje tie isté aktívne látky ako pôvodný protekčný detailer, ale vďaka zloženiu zabezpečujúcemu pomalšie schnutie sa s týmto detailerom pracuje oveľa lepšie, a navyše je znížené riziko vzniku šmúh - obzvlášť v prostredí s vysokými teplotami. Ak máte pocit, že Red Mist schne príliš rýchlo, alebo že sa vám s ním nepracuje tak dobre, siahnite po verzii Tropical. Tiež je znížené riziko nežiaducich reakcií s existujúcimi vrstvami vosku alebo sealantom, a to vďaka obsahu jemnejších solventov. A konečne, RM Tropical má navyše príjemnejšie vôňu.

Balenie: 500 ml
Katalógové číslo:DJRM500
ZnačkaDodo Juice
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
90 %
2 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.