Môj účet

Nové produkty novej značly Cleantle

Mnohí z Vás, ktorí sa o svoje auto dobre starajú, pravdepodobne v minulosti zaregistrovali značku Cleantech. Táto známa poľská značka sa rozhodla urobiť revolúciu, spočívajúce v ukončení značky Cleantech. Nahradila ju technologicky vyspelejšou značkou Cleantle, ktorá priamo vychádza zo značky Cleantech a stavia na jej dlhoročných skúsenostiach. Rozdiel hľadajte v niekoľkých bodoch, ale vhodnejší výraz ako rozdiel je zlepšenie a posun vpred. Cleantle ponúka nové, ergonomicky navrhnuté fľaše s modernou generáciou rozprašovačov. Sortiment Cleantle zahŕňa nielen úplne nové produkty, ale aj parfumovo osviežené prípravky tejto obľúbenej kozmetiky. Cleantle si v Poľsku drží prvenstvo v odstraňovaní nebezpečných látok, ako je hydroxid sodný, zo svojich výrobkov. Cleantle znamená účinnejšie zloženie, biologicky odbúrateľné výrobky, menej piktogramov a varovaní. Nové výrobky budú v našich predajniach na sklade od začiatku marca.

Predstavenie noviniek Cleantle na jar 2023

  • Populárny univerzálny čistič Cleantle APC2 teraz 1 litrovom balení, ktoré je lacnejšie ako 500 ml balenie.
  • Vyživenie keramiky Cleantle Ceramic Booster v menšom, lacnejšom 100 ml balení.
  • Čistič okien Cleantle Glass Cleaner2 v 5 litrovom kanistri, keď za 17.49,- dostanete 5 litrov čističa okien, čo je bezkonkurenčná cena na celom trhu.
  • Čistič na interiér Cleantle Interior Cleaner+ v novom 1 litrovom balení. 
  • Čistič kolies Cleantle Tire & Wheel Cleaner teraz vo výhodnejšom 1 litrovom balení.
  • Nový koncentrovaný autošampón Cleantle Tech Cleaner, ktorý je k dispozícii v 500 ml, 1 litrovom alebo veľkom 5 litrovom balení. Tento šampón vyživuje keramický povlak a vonia po jablkách.
  • Najzaujímavejšou novinkou je keramický povlak Cleantle Admirektorý obsahuje čiastočky grafénu a uhlíkové vlákna, vďaka čomu vydrží až 3 roky alebo 50 000 km.
  • Cenovo veľmi zaujímavé mriežky do vedra v dvoch farebných variantoch - čierna mriežka Cleantle Separator Black a biela Cleantle Separator White.
  • Černé aplikační hadříky vo veľkosti 10 x 10 cm, ktoré vás budú stáť bezkonkurenčnú cenu 3.99,- za balenie 10 kusov.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírovanie fotografií alebo textu je zakázané! Všetky práva vyhradené.

Súvisiace produkty

Cleantle APC2 (1 l)Univerzálny čistič Cleantle APC2 (1 l)NovinkaRýchly náhľadvysokoúčinný univerzálny čistič na interiér a exteriér, koncentrár, 1000 ml8,99 EURSkladomCleantle Ceramic Booster (100 ml)Vyživenie keramiky Cleantle Ceramic Booster (100 ml)NovinkaRýchly náhľadvyživenie keramického povlaku alebo samotná rýchla ochrana, 100 ml15,99 EURSkladomCleantle Glass Cleaner2 (5 l)Čistič okien Cleantle Glass Cleaner2 (5 l)NovinkaRýchly náhľadčistič okien a LCD obrazoviek, 5 l17,49 EURSkladomCleantle Interior Cleaner+ (1 l)Čistič na interiér Cleantle Interior Cleaner+ (1 l)NovinkaTipRýchly náhľadvysoko účinný čistič na interiér, 1 l7,99 EURSkladomCleantle Tire & Wheel Cleaner (1 l)Čistič na kolesá Cleantle Tire & Wheel Cleaner (1 l)NovinkaRýchly náhľadčistič na alu kolesá, 1 l 8,99 EUR1 až 4 týždneCleantle Tech Cleaner (500 ml)Autošampón Cleantle Tech Cleaner (500 ml)NovinkaTipRýchly náhľadvysoko koncentrovaný autosampón, 500 ml7,49 EUR1 až 4 týždneCleantle Tech Cleaner (1 l)Autošampón Cleantle Tech Cleaner (1 l)NovinkaTipRýchly náhľadvysoko koncentrovaný autosampón, 1000 ml10,99 EURSkladomCleantle Tech Cleaner (5 l)Autošampón Cleantle Tech Cleaner (5 l)NovinkaTipRýchly náhľadvysoko koncentrovaný autosampón, 5000 ml33,99 EURSkladomCleantle Admire (15 ml)Keramický povlak Cleantle Admire (15 ml)NovinkaTipRýchly náhľadvšestranný keramický povlak s prídavkom grafénu a uhlíkových vlákien, 15 ml54,99 EURSkladomCleantle Admire (30 ml) Doprava zadarmoKeramický povlak Cleantle Admire (30 ml)NovinkaTipRýchly náhľadvšestranný keramický povlak s prídavkom grafénu a uhlíkových vlákien, 30 ml109,99 EURSkladomCleantle Admire (50 ml) Doprava zadarmoKeramický povlak Cleantle Admire (50 ml)NovinkaTipRýchly náhľadvšestranný keramický povlak s prídavkom grafénu a uhlíkových vlákien, 50 ml155,99 EURSkladomCleantle Separator BlackMriežka do vedra Cleantle Separator BlackNovinkaRýchly náhľadčierna ochranná mriežka do vedra6,99 EURSkladomCleantle Separator WhiteMriežka do vedra Cleantle Separator WhiteNovinkaRýchly náhľadbiela ochranná mriežka do vedra6,99 EURSkladomCleantle Suede (10 x 10 cm) - 10 kusovCleantle Suede (10 x 10 cm) - 10 kusovNovinkaRýchly náhľadaplikačný handrík, 10 x 10 cm, 10 ks3,99 EURSkladom

Podobné články

Poďme vyskúšať nové produkty od Cleantle
Prišiel čas na nové, svieže značky z kategórie starostlivosti o auto. Jedna z ďalších nových značiek u nás je Cleantle. Značka, ktorá vyrástla z veľmi známej značky Cleantech. Čoskoro skladom!
Celý článok
Aqua Car Cosmetics najnovšie na Ahifi
Novinkou v našej ponuke je sortiment Aqua Car Cosmetics, v ktorom nájdete najmä špičkové keramické ochrany pre začínajúcich aj profesionálnych detailerov. Viac info v článku.
Celý článok
Niekoľko noviniek od Stjärnagloss
Doplnili sme pre našich zákazníkov všetky novinky od Stjärnagloss do virtuálnych poličiek nášho e-shopu. Došlo tiež k miernej korekcii cien, niekde smerom dole, niekde bohužiaľ hore.
Celý článok
Niekoľko nových produktov od Purestar
Ako už býva zvykom, tak s naskladnením vašich obľúbených produktov od juhokórejského výrobcu Purestar, sa objaví aj niekoľko noviniek. Na tie sa pozrieme v tejto aktualite.
Celý článok