Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Gladen a Dodo Juice teraz so zľavou -20%

Zľavová akcie -20% na dve najobľúbenejšie značky na Ahifi! Gladen je dlhodobo najpredávanejší výrobca na našom eshope a to najmä vďaka veľmi kvalitným reproduktorom, zosilňovačom, subwooferom a tiež tlmiacim materiálom, ktoré ste si veľa obľúbili. Zľavu 20% môžete využiť na nákup nového ozvučenie, ale aj odhlučnenie, pretože práve s tlmiacimi materiálmi značky Gladen najčastejšie pracujeme. Segment autokozmetiky zastupuje anglický výrobca Dodo Juice, ktorý ponúka ucelené portfólio špičkových produktov vhodných pre starostlivosť o vaše autá.

Tipovačka na našom Facebooku

A ako súboj obľúbených výrobcov Gladen a Dodo Juice dopadne? Na našom Facebooku môžete v komentároch pod príspevkom tipovať, od ktorého výrobcu predáme počas akcie viac produktov. Zakúpi naši zákazníci viac tovaru od Gladenu, alebo si skôr skrášlia svoje auto vďaka prípravkom od Dodo Juice? Zo správne tipujúcich vyžrebujeme 1 výhercu, ktorý dostane hodnotné produkty zo sortimentu od víťazného výrobcu. Akcia končí v piatok 25.10.2019 a rovnaký deň vyžrebujeme výhercu súťaže. A na aké výhry sa môžete tešiť?
  • Komponentné reproduktory Gladen Alpha 165 v prípade víťazstva značky Gladen.
  • Balíček autokozmetiky Dodo Juice v hodnote 100 EUR, ak sa predá viac tovaru od Dodo Juice.
Autor: Ing. Karel Konečný
Kopírovanie fotografií alebo textu je zakázané! Všetky práva vyhradené.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.