Cenník montáží u Ahifi

Vytvorili sme pre vás jednoduchý orientačný cenník najbežnejších prác, ktoré vykonávame. Naša hodinová sadzba je 23,90€ vr. DPH. V nižšie uvedenej tabuľke nájdete najčastejšie úkony vrátane času montáže a ceny. V prípade, že bude vaše vozidlo nejakým spôsobom neštandardné alebo po neodbornom zásahu, môže sa čas strávený na vašom vozidle zvýšiť. V drvivej väčšine prípadov sa ale snažíme čas aj cenu dodržať. V cene montáže nie je započítaný tovar ani žiadny montážny materiál, vždy ide o cenu čisto za prácu technika. Tento cenník sme vytvorili preto, aby ste si urobili reálny obraz o tom, koľko môže približne montáž u nás stáť. Pokiaľ máte záujem o montáž, ktorá tu nie je uvedená, ochotne vám spracujeme individuálnu ponuku priamo pre vás. Veľmi oceníme, keď nás oslovíte e-mailom na montaze@ahifi.cz, kde to spoločne do detailu preberieme. Cenník je platný od 2.1.2020.

Nájdete nás v Brne

Naša montážna dielňa sa nachádza v meste Brno, v Českej republike. Vzhľadom k našej polohe blízko hraníc si dovoľujeme osloviť aj našich slovenských zákazníkov, pretože Brno sa nachádza necelú hodinu a pol cesty z Bratislavy a 2 hodiny z Trenčína. Preto veríme, že využijete našich profesionálnych služieb, spojíte príjemné s užitočným a urobíte si k nám výlet. Počas montáže ozvučenia alebo odhlučnenia si môžete zadarmo zapožičať naše firemné vozidlo a prezrieť si mesto Brno alebo okolie.

10 dôvodov prečo zveriť vaše auto do Ahifi

1. Fungujeme 15 rokov - sme tu pre vás od roku 2005 a od tej doby sme získali veľa skúseností. Prajeme si, aby ste od nás odchádzali vždy maximálne spokojní. Máte u nás istotu, že tu budeme aj v budúcnosti.

2. 10 000 + realizácií - z našej dielne odišlo viac ako 10 000 vozidiel, na ktorých sme mali možnosť vykonávať najrôznejšie montáže na základe vašich prianí. Vďaka tomu sme nazbierali veľké množstvo skúseností. Rozkladanie interiérov vozidiel bez poškodenia je pre nás už každodennou rutinou.

3. Dlhoročné skúsenosti - na montážnej dielni pracujú stabilne už niekoľko rokov traja technici, stále jední a tí istí. Sú dokonale zohratým tímom, ktorý vyniká zručnosťou, starostlivosťou a spoľahlivosťou. Môžete sa spoľahnúť, že vaše auto bude v tých správnych rukách.

4. Veľká montážna dielňa - na rovnakom mieste ako je naša kamenná predajňa nájdete aj montážnu dielňu, o rozlohe 120 m². Na našu dielňu sa zmestia štyri autá a zároveň vďaka 3,6 m garážovým bránam k nám môže nabehnúť aj obytné alebo nákladné auto.

5. Možnosť vstupu na dielňu - Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa ísť na vaše auto pozrieť. Stačí o to požiadať jedného z našich troch predajcov na kamennej predajni, nič pred vami neskrývame!

6. Osobný prístup - vozidlo si od vás preberá technik, ktorý vám ho po montáži aj odovzdá. Popíše vám priebeh montáže, ukáže všetko dôležité a predstaví hlavné funkcie. Ku každému vozidlu pristupujeme s maximálnou starostlivosťou a opatrnosťou, používame ochranné návleky na volant aj sedačky a k autám sa správame ako k vlastným.

7. Kvalitné fotky - montážni technici majú k dispozícii dve profesionálne plnoformátové bezzrkadlovky Sony Alpha A7 Mark III. Na želanie vám fotky ihneď po montáži ukážeme alebo nahráme na váš USB disk. Tie najzaujímavejšie montáže si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

8. Volkswagen Golf VII - po dobu montáže vám radi zapožičiame zánovné vozidlo VW Golf 7. generácie v najvyššej výbave Highline a so sedemstupňovou automatickou prevodovkou DSG. Môžete si zájsť kamkoľvek budete chcieť a čas využiť napríklad na relaxáciu, napr. vo WELLNESS & SPA INFINIT MAXIMUS.

9. Lokalita - naša firma nie je umiestnená na periférii alebo v priemyselnej zóne. Ahifi nájdete v lukratívnej brnenskej štvrti Nový Lískovec, odkiaľ sa dostanete verejnou dopravou do centra za 10 minút. Za rohom nájdete nákupné centrum Campus Square, kde sa môžete najesť alebo nakúpiť.

10. Posedenie a občerstvenie - od 01.03.2020 budeme mať na našej predajni možnosť príjemného posedenia s občerstvením. Dáte si vodu, Coca-Colu, RedBull, kávu ...?