Môj účet

Best sellers Stjärnagloss Stjars Sample Kit 4x100 ml

sada autokozmetiky najpredávanejších prípravkov, 4 x 100 ml
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Best sellers Stjärnagloss Stjars Sample Kit 4x100 ml
-16 %

Sada autokozmetiky Stjärnagloss Stjars Sample Kit

Chcete niekomu urobiť radosť kvalitnou autokozmetikou, alebo chcete len vyskúšať najpredávanejšie prípravky Stjärnagloss? Tento set je priamo určený pre vás!

Sada autokozmetiky Stjärnagloss Stjars Sample Kit obsahuje:

  • Autošampón s voskom Stjärnagloss Bubblor (100ml) - Stjärnagloss Bubblor je pH neutrálny šampón, ktorý obsahuje vosk zvyšujúci lesk. Po umytí dodáva laku lesk a zvyšuje existujúcu voskovú ochranu. Ak si neželáte žiadny lesk, pretože vaše auto má matný povrch, môžete zvoliť Stjärnagloss Matta - pH neutrálny šampón bez prídavných zložiek.

  • Leštidlo Stjärnagloss Skära (100 ml) - čistič laku vhodný pred voskovaním. Obsahuje miniatúrne abrazívne čiastočky, vďaka tomu dokáže odstrániť malé škrabance, oxidáciu, malé hologramy, vodný spot a ďalšie nečistoty. Skära môžete aplikovať buď ručne pomocou mikrovláknového aplikátora alebo strojne leštičkou. Oboma spôsobmi lak vyčistíte a pripravíte ho na voskovanie alebo nanášanie inej ochrany laku.

  • Prípravok na pneumatiky a plasty Stjärnagloss Gummi (100 ml) - Stjärnagloss Gummi je univerzálny prípravok na ošetrenie pneumatík, všetkých exteriérových plastov a gumy. Pneumatiky aj plasty stmaví, dodá im lesk a prirodzený, nemastný povrch. Vhodné na hladké, štruktúrované, staré aj nové plasty.

  • Detailer Stjärnagloss Silke (100 ml) - všestraný detailer na každodenné použitie, ktorý vyčistí a rozjasní akýkoľvek povrch. Je možné použiť ako na lak vozidla, tak aj na plasty v interiéri či exteriéri. Ideálne pre použitie na vozidlá, na ktorých je nalepená fólia. Po aplikácii dodá Silke povrchu veľký lesk.
Katalógové číslo:STJ-SSK-4X100
ZnačkaStjarnagloss
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
70 %
2 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.