Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Autokamera LAmax Drive C7

Autokamera, Full HD, parkovacie mód, voliteľne GPS, české menu
Viac o produkte
Predaj skončil
Vyberte si, prosím, podobný tovar z rovnakej kategórie
S monitorom
Autokamera LAmax Drive C7
Predaj skončil

Autokamera LAmax Drive C7- prekvapí vás v každom ohľade

Každý vodič chce nehode predísť. Ich počet pritom každoročne narastá. Rovnako aj nehôd, u ktorých nie je známy vinník. Chcete mať vždy dôkaz pre poisťovňu, že ste vy nehodu nezavinili? Kamera do auta LAmax Drive C7 ukladá záznamy vo vysokom rozlíšení. Nechýba jej kvalitný nočný natáčania, videotimelapse ani parkovacie mód. Samozrejmosťou je jednoduché ovládanie, vďaka praktickému držiaku aj inštalácie, G-Senzor a detekcia pohybu. Nehoda vás už neprekvapí nepripravených.

Záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD

Všetko dianie na ceste budete mať s kamerou LAmax DRIVE C7 zaznamenané vo Full HD 1080p rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. Vysoká kvalita záznamu je zárukou dôkazov v prípade nehody. Na videu vďaka ostrému zobrazenie vyniknú všetky detaily, a ľahko tak rozpoznáte tvár vinníka, alebo jednoducho prečítate ŠPZ jeho vozidla.

Parkovacie mód až deň bez nabíjania

Zaparkované vozidlo môžete s kamerou do auta LAmax DRIVE C7 ponechať na mieste až 24 hodín bez nabíjania. Po túto dobu bude využívaný parkovacie mód a vozidlo tak bude neustále strážené. Ak sa stane, že nejaké iné vozidlo do vášho auta narazí, alebo ho vandali poškodí, automaticky sa spustí kamera a začne nahrávanie záznamu. Pre políciu aj poisťovňu tak budete mať k dispozícii dôležité dôkazy. Ostatné kamery je pritom nutné mať neustále pripojené k napájaniu.

Jednoduchá a praktická inštalácia

Pri každodennom použití je dôležité, aby vás manipulácia s kamerou neobťažovala. Kameru LAmax DRIVE C7 veľmi ľahko priebehu niekoľkých málo sekúnd nacvaknete do držiaka a pripojíte k napájaniu.

Zrýchlené timelapse nahrávanie

Zrýchlené Timelapse nahrávanie, čiže časozberná, umožňuje v zrýchlenom móde prehrať vaše záznamy. Kamera vytvorí každú sekundu jednu snímku. Môžete si tak behom jednej minúty prehrať až polhodinový záznam toho, čo sa dialo okolo vozidla pred vaším príchodom. Vďaka zrýchlenému nahrávanie rozšírite kapacitu pamäťovej karty až tridsaťnásobne. Okrem praktických funkcií ponúka časozberné video aj veľa zábavy. Výsledkom budete určite nadšení.

 

GPS voliteľne k dostaniu za pár "korunačiek"

Pre náročnejších užívateľov je k dispozícii GPS modul, ktorý si môžete ku kamere do auta LAmax DRIVE C7 dokúpiť za 390, - Sk. Vašu kameru tak obohatíte o ďalšie funkcie a budete mať o vašej jazde k dispozícii aj viac informácií a rôznych detailov. Investície do GPS sa vám zaručene oplatí.

Displej s českým menu

Súčasťou kamery je aj 2,4 "displej s vysokým rozlíšením. V ňom nechýba ani kompletne české menu, ktoré sa jednoducho a intuitívne ovláda.


časová slučka

Vďaka časovej slučke sa vám nahrávanie nezastaví. Automaticky sa totiž začnú přemazávat najstaršie záznamy a budú nahradené novými. Niektoré záznamy si však môžete ponechať, stačí ich uzamknúť. Budú tak chránené proti zmazaniu.

G-Senzor

G-senzor je v Autokamera veľmi dôležitý. Trojrozmerne zaznamenáva smer jazdy. Pokiaľ dôjde k nehode, automaticky uzamkne aktuálny záznam proti zmazaniu. A vy budete moji k dispozícii i čas, kedy k nehode došlo.


detekcia pohybu

Nabouraným autám bez pravdepodobnosti dolapenie vinníka je koniec. Detekcia pohybu dokáže v okolí vášho vozidla rozoznať pohyb a spustí tak nahrávanie záznamu. V prípade nehody môžete mať k dispozícii ŠPZ vozidla, prípadne i samotnú tvár vinníka.

Jednoduché a rýchle ovládanie

Autokamera LAmax DRIVE C7 sa vyznačuje jednoduchým ovládaním. Celý rad funkcií môžete zapnúť alebo vypnúť stlačením jediného tlačidla. Zapnutie LCD displeja, integrovaného mikrofónu alebo zamknutie videá a ochrana záznamu pred prepísaním je tak dielom okamihu. Zvyšuje sa tým vaša bezpečnosť pri manipulácii s Autokamera počas jazdy a vy sa tak môžete plne venovať riadeniu.


Kvalitný nočný režim

Kamera do auta LAmax DRIVE C7 je tiež vybavená kvalitným nočným režimom. Pomocou optiky so skvelou svetelnosťou dochádza k nahrávanie aj za zhoršených svetelných podmienok, a to bez straty kvality videa.

funkcia WDR

Skratka WDR označuje Wide Dynamic Range, teda funkciu pre rovnováhu kontrastu daných záberov. Zvyšuje kvalitu záberov u svetelne nevyvážených miest, kde dochádza ku kontrastu svetla s tieňom.


LED podsvietenie kamery

Stala sa vám nehoda za zhoršených svetelných podmienok a potrebujete si ju zdokumentovať? Vďaka LED diódam sa nemusíte obávať tmy alebo šera.

Obsah balenia:

 • kamera LAmax DRIVE C7
 • Nnpájecí kábel
 • USB kábel
 • držiak na kameru
 • manuál

Technické parametre LAmax DRIVE C7

 • displej: 2,4 "HD screen
 • zorný uhol snímania: 150 °
 • rozlíšenie videa: FHD 1920 × 1080 (30 fps), HD 1280 × 720 (60 fps), VGA (30 fps)
 • video formát: AVI
 • typ pamäte: MicroSD až 32 GB
 • mikrofón / repro: zabudované
 • GPS: voliteľne (záznam rýchlosti a súradníc vo videu, zobrazenie v aplikácii Google Maps)
 • frekvencia: 50 Hz / 60 Hz
 • TV výstup: NTSC / PAL
 • USB slot: USB 2.0
 • napätie: 5,5 V 1A
 • batérie: Li-pol batérie
 • systémové požiadavky: Windows 2000 / XP / Vista / 7/8
Katalógové číslo:LAMAX DRIVE C7
ZnačkaLamax
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.