Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 100 €

Autokamera LAmax Drive C3

Autokamera, interpolované Full HD, parkovacie mód, české menu
Viac o produkte
Predaj skončil
Vyberte si, prosím, podobný tovar z rovnakej kategórie
Ostatné
Autokamera LAmax Drive C3
Predaj skončil

Autokamera LAmax Drive C3 - šikovný pomocník na cestách za skvelú cenu

Hoci sú automobily stále "múdrejší" a bezpečnejšie, sankcie za priestupky aj počet policajtov neustále rastie a počet nehôd neklesá. Vlastne skôr naopak. Celkové škody idú do miliárd korún ročne. Rovnako tak rastie počet nehôd, pri ktorých je vinník neznámy, alebo je situácia sporná. Kamera LAmax DRIVE C3 vám takéto situácie pomôže vyriešiť. Natáča vo vysokom rozlíšení, samozrejmosťou je G-senzor alebo funkcie parkovacieho režimu a detekcie pohybu. Dobrá svetelnosť objektívu a prísvit pomocou LED diódy umožňujú aj kvalitné nočné natáčanie. A to najlepšie na koniec - kamera do auta LAmax Drive C3 je za skvelú cenu!

Záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD

Autokamera LAmax DRIVE C3 vyhotovuje a ukladá záznamy v interpolovanom Full HD. Vďaka tomu vám neunikne žiadny detail a v prípade nehody budete mať dostatočný dôkazný materiál pre políciu i poisťovňu.

Parkovací režim až deň bez nabíjania

Už nemusíte mať strach nechať vaše vozidlo zaparkované vonku. Parkovací režim stráži vaše auto za vás. Pomocou spojení s G-senzorom je schopný zaznamenať akýkoľvek náraz a okamžite začne nahrávať. Vďaka úspornému móde je Autokamera LAmax DRIVE C3 schopná vydržať v parkovacom režime až 24 hodín bez nabíjania. Väčšinu kamier je pritom nutné mať neustále pripojené k napájaniu. Vďaka tomu, že sa počas nahrávania nerozsvieti displej, nie je páchateľ varovaný a znižuje sa tak riziko odcudzenia.

Jednoduchá inštalácia a ovládanie

Iste to poznáte. Kúpili ste si užitočného pomocníka, ale každodenné inštalácie či nastavovania je nepraktické a nepohodlné. Po niekoľkých dňoch používania ho uložíte do šuplíka a už ho nikdy nevytiahnete. DRIVE C3 disponuje dvoma praktickými držiakmi. Klasickým s prísavkou a nalepovacom s 3M samolepkou. Kameru do nich nacvaknete iba dvoma prstami. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne.

detekcia pohybu

Už ste sa niekedy vrátili z nákupu k svojmu automobilu a zistili, že vám ho niekto pri parkovaní nabúral alebo ho vandali zničili? S tým je teraz koniec. Detekcia pohybu dokáže zaznamenať akýkoľvek pohyb v zábere kamery a zaobstarať záznam aj v čase vašej neprítomnosti.

Displej s českým menu

Súčasťou kamery je aj 2,4 "displej s vysokým rozlíšením. V ňom nechýba ani kompletné české menu. Displej možno stlačením jedného tlačidla vypnúť, takže neodvádza pozornosť počas konania.

LED prísvit

Natáčanie za podmienok so zhoršenou viditeľnosťou umožní LED dióda. Zdokumentovanie nehody tak nezabráni ani tma a šero.

G-senzor

G-senzor je dnes už neoddeliteľnou súčasťou Autokamera. Zaznamenáva smer vašej jazdy a v prípade nárazu okamžite uzamkne záznam. Vďaka tomu máte dôkazový materiál chránený pred prepísaním a vymazaním. Zároveň máte k dispozícii i čas, kedy k nehode došlo.

Ovládanie jedným tlačidlom

Najdôležitejšie funkcie možno ovládať stlačením jediného tlačidla. Potrebujete si prisvietiť LED diódou, zapnúť či vypnúť zvuk alebo parkovacie režim, a alebo uzamknúť súbor počas nahrávania? Bez otravného prechádzanie menu, jediným stlačením zapnete požadovanú funkciu, bez toho, aby ovládanie odvádzalo vašu pozornosť od riadenia.

cyklické natáčanie

Vďaka časovej slučke sa vám nahrávanie nezastaví. Automaticky sa totiž začnú prehrávať najstaršie záznamy a budú nahradené novými. Niektoré záznamy si však môžete ponechať, stačí ich uzamknúť. Budú tak chránené proti zmazaniu.

Kvalitný nočný režim

Vďaka optike s dobrou svetelnosťou je možné natáčať za zhoršených svetelných podmienok a bez straty kvality videa.

Ďalšie užitočné funkcie

LAmax DRIVE C3 prekvapí ďalšími užitočnými funkciami, ktoré nie sú v autokamerách bežné. Sériové foto umožní na jedno stlačenie spúšte vytvoriť 5 fotografií. Získate tak atraktívne zábery napríklad objektu v pohybe, alebo môžete vyberať ten najvydarenejšie. Počas nahrávania je možné vypnúť displej a šetriť tak spotrebu energie. Systém automatického vypnutia potom zabezpečí, že sa kamera po dlhšom čase nečinnosti vypne sama.


Obsah balenia:

 • kamera LAmax DRIVE C3
 • napájací kábel
 • USB kábel
 • držiak na kameru s prísavkou
 • nalepovacie držiak na kameru s 3M samolepkou
 • manuál

Technické parametre LAmax DRIVE C3:

 • displej - 2,4 "HD screen
 • zorný uhol snímania - 140 °
 • rozlíšenie videa - FHD 1920 × 1080 (30 fps), HD 1280 × 720 (30 fps), VGA (30 fps)
 • video formát - AVI
 • rozlíšenie fotografie - až 12 Mpx
 • foto formát - JPG
 • typ pamäte - Micro SDHC až 32 GB
 • mikrofón / repro - zabudované
 • prevádzková vlhkosť - 10% až 50%
 • prevádzková teplota - -10 ° C až 50 ° C
 • USB slot - USB 2.0
 • napätie - 5,5V 1A
 • batéria - Li-pol batérie
 • systémové požiadavky - Windows 2000 / XP / Vista / 7/8/10
Katalógové číslo:LAMAX DRIVE C3
ZnačkaLamax
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
84 %
5 zákazníkov hodnotilo
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.