Môj účet

Auto Finesse Caramics Wheel Protection Kit

sada keramické ochrany na kolesá, 12 mesiacov
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Auto Finesse Caramics Wheel Protection Kit

Auto Finesse Caramics Wheel Protection Kit

Maximálna dlhotrvajúca ochrana a lesk pre kolesá vozidla, ktorý vydrží 12 mesiacov. Caramics sú keramické technológie, ktoré sa viažu na povrch kolesa a tým ponúka bezkonkurenčnú mechanickú ochranu, odvod vody a nečistôt a následné ľahké čistenie. Caramics Wheel Protection Kit je vhodný pre všetky typy povrchov kolies - lakované, leštené, chrómové, apod.

Jednoduchosť aplikácie

Caramics Wheel Coating je zameraný na nezvyčajnú jednoduchosť aplikácie, ktorú zvládne naozaj každý. Žiadny problém s nanášaním, žiadne zdĺhavé stieranie.

Bohatý obsah

Obrovský objem coatingu za neuveriteľne nízku cenu - rovných 100 ml. Navyše Caramics Wheels kit neobsahuje len keramickú ochranu, ale aj 4 utierky, 100 ml prípravku pre prípravu povrchu kolies Auto Finesse Paint Prep Spray, vďaka ktorému povrch dokonale pripravíte a zreviduje po leštenie, či umývanie. Ďalej v balení nájdete aj ochranné nitrilové rukavice, Auto Finesse Sticker (samolepku) a dômyselný graficky spracovaný inštruktážne manuál.
Katalógové číslo:CRP-K3
ZnačkaAuto Finesse
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.