Môj účet

Auto Finesse Caramics Paintwork Protection Kit

sada keramické ochrany na lak vozidla, 12 mesiacov
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Auto Finesse Caramics Paintwork Protection Kit

Auto Finesse Caramics Paintwork Protection Kit

Maximálna dlhotrvajúca ochrana a lesk pre lak vozidla, ktorý vydrží 12 mesiacov. Caramics sú keramické technológie, ktoré sa viažu na lak a ponúka bezkonkurenčnú mechanickú ochranu, odvod vody a nečistôt a následné ľahké čistenie.

100% efektivita coatingu

S radom Caramics sa práve Auto Finesse stáva priekopníkom v jednoduchosti aplikácie a v efektivite v rámci skladovania. Ako prvý výrobca totiž neponúka ochranu v klasickom balení malých fľaštičiek, kedy ste jednoducho odkázaní na okamžitú spotrebu. Caramics Paintwork coating je napustený do utierok a hermeticky uzavretý hneď v ôsmich malých pytličkách, ktoré vydržia oveľa dlhšie v 100% kondícii. Zatiaľ čo u konkurenčných produktov nespotrebovaná ochrana skryštalizuje priamo v balení, zvyšný Caramics môžete bez problémov uskladniť a použiť pri následných korekciách, alebo pri aplikácii na iné vozidlo i napríklad za niekoľko mesiacov či rokov.

Jednoduchosť aplikácie

Caramics Paint Coating je zameraný na nezvyčajnú jednoduchosť aplikácie, ktorú zvládne naozaj každý. Žiadny problém s nanášaním, žiadne zdĺhavé stieranie. Vďaka naputěným utierkam Vám odpadá starosť o prípadnú nadmernú spotrebu.

Bohatý obsah

Caramics Paintwork kit neobsahuje len keramickú ochranu a utierky, ale aj 2x 100 ml prípravku pre prípravu povrchu laku Auto Finesse Paint Prep Spray, vďaka ktorému povrch dokonale pripravíte a zreviduje po leštenie, či umývanie. Ďalej v balení nájdete aj ochranné nitrilové rukavice, Auto Finesse Sticker (samolepku) a dômyselný graficky spracovaný inštruktážne manuál.
Katalógové číslo:CRP-K1
ZnačkaAuto Finesse
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
2 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.