Môj účet

Auto Finesse Caramics Interior Protection Kit

sada keramické ochrany na interiér, 12 mesiacov
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Auto Finesse Caramics Interior Protection Kit

Auto Finesse Caramics Interior Protection Kit

Maximálna dlhotrvajúca ochrana všetkých častí interiéru, ktorá vydrží až 12 mesiacov. Caramics sú keramické technológie, ktoré sa viažu na plasty, látkové povrchy či povrchy kožené a ponúka bezkonkurenčnú mechanickú ochranu, ochranu proti zašpineniu a podstatne uľahčujú následné čistenie.

Jednoduchosť aplikácie

Caramics Interior Coatings sú zamerané na nezvyčajnú jednoduchosť aplikácie, ktorú zvládne naozaj každý. Žiadny problém s nanášaním, žiadne zdĺhavé stieranie.

Bohatý obsah

Caramics Interior kit obsahuje hneď 2 typy keramických ochrán. 2x 100 ml Auto Finesse Fabric Coating na ochranu všetkých plastových a látkových častí interiéru a 100 ml Leather Coating pre dokonalú ochranu kožených sedačiek, či akéhokoľvek koženého čalúnenia. Ďalej v balení nájdete utierky pre nanášanie keramických ochrán a ochranné nitrilové rukavice, Auto Finesse Sticker (samolepku) a dômyselný graficky spracovaný inštruktážne manuál.
Katalógové číslo:CRP-K4
ZnačkaAuto Finesse
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.